Naslovnica Grad Solin Crna kronika Vandalizam se na žalost nastavlja

Vandalizam se na žalost nastavlja

Nakon što su nepoznati vandali uništili novootvoreni park na ušću rijeke Jadro isto im nije bilo dovoljno pa su u noći sa petka na subotu poharali park na Bilankuši uništivši u svom bijesu klupe i kante za otpatke.

14285097_1019413338157377_1177011023_o

Dragi naši vandali bilo bi puno umjesnije i za vas zdravije da svoje vrijeme posvetite sportu ako vam je do izbacivanja viška energije, a klupe one vam služe da lipo s curom sidnete zagrljeni i malo proćakulate. Ovo bi vam zasigurno dalo puno više energije i to one pozitivne, a pozitivna energija rađa ljubav prema vlastitom biću i svemu što vas okružuje.